نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: من همسر دوم هستم

927
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26735
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من همسر دوم هستم

سلام .من 4ساله باهمسرم زندگی میکنم الان یه بچه 2ساله ازش دارم شوهرم زن دیگه هم داره که اون زن اولشه منم صیغه دایمش شدیدا به همسرم وابستم اما مدتیه شرایط روحی بدی دارم وقتی عشقشو و توجهشو نسبت به اون زندگیش میبینم دیوونه میشم الانم که فهمیدم زنش بارداره اوضام بدترشده اخه زنش نازا بود همش میترسم دیگه بچه منو نخاد اخه جدیدا توجهی بهش نمیکنه حال و روزم بده همش دعوا میکنیم سر هر چیزی بهانه میگیرم الان موندم بدجوری خسته شدم از ادامه این زندگی از طرفیم خیلی شوهرمو دوسدارم اما نمیدونم باید چیکار کنم راهنماییم کنین ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مشکل خانوادگی

خب من نمی خوام که سرزنشت کنم که چرا این جور زندگی رو انتخاب کردی؟
    اما زمانی که انتخابش کردی باید فکر می کردی که همسرت فقط متعلق به تو نیست و یه زندگی دیگه هم داره.
    من تو تمام کسانی که دیدم معمولا اینجور زندگیها موفق نیست مگر اینکه چشمت رو اینجور چیزها ببندی و اصلا فکر نکنی که یه زندگی دیگه هست و شوهرتو همون جور که هست قبول کنی. همین
    به اومدن هر از چندگاه و بعضی وقتها بی محلیهاش اعتنا نکن.
    یه کاری یا سرگرمی واسه خودت دست و پا کن که فکرت نخواد هی در گیر اینجور چیزا بشه.
    توقعاتت رو بیار پایین و خودت رو با دیگران مقایسه نکن ، به فکر بچت باش و سعی کن آینده اونو بسازی.
    امیدوارم که موفق باشی.

3. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : مشکل خانوادگی

سلام دوست عزیز

بهتره با یه سری از واقعیتها کنار بیاید و بپذیریدشون.

شما همسر دوم هستید و از همون اول هم این رو میدونستید ، درسته اون اوایل توجه همسرتون به شما بیشتر از همسر اولش بود ولی این رو باید بپذیرید که بعد از یه مدت این توجه کمتر میشه ... همون اول حتما آمادگیه تقسیم شدن محبتش رو داشتید ، و نباید انتظار داشته باشید فقط به شما محبت کنه ، چون اون زن هم حقی به گردن همسرتون دارن و اون هم به محبت و توجه همسرش نیاز داره ، حالا تنها مشکلش نازاییشون بوده .

الان که همسر اولشون به سلامتی باردار شدن شما انتظار دارید از همسرش توجه و محبتی نبینه ?!?!?!

شما خودتون باردار بودید انتظار توجه و محبت نداشتید از همسرتون ?!?!?

اون خانم هم همسر شوهر شماست و شوهر شما باید عدالت رو درمورد دوتاتون داشته باشه .

اگه نگرانیتون فقط از بابت اینه که نکنه با وجود اون بچه دیگه به فرزند شما توجهی نکنه اشتباه میکنید .

به هرحال همسرتون پدر فرزند شماهم هست و هیچ پدری دلش نمیاد به فرزندش کم توجهی کنه .

ولی این رو هم بدونید اون بچه هم فرزند همسرتونه و همسرتون بعدها باید به اون هم توجه نشون بده .

ولی اینکه این یه مدته کم توجه شده بهتون شاید طبیعی باشه به خاطر خوشحالی اینکه خانمش بعد مدتها باردار شده . یکم درکشون کنید ( چون شما با آگاهی وارد این زندگی شدید )

همسرتون رو درک کنید

همسر اولش رو درک کنید که اون هم نیاز به توجه و محبت همسرش داره به خصوص الان که بارداره ( مثل زمانی که شما باردار بودید )

خیالتون راحت باشه که توجهش به فرزند شما کم نمیش

شماهم هروقت احساس کردید توجهش بهتون کم شده بهش گوشزد کنید که من هم نیاز به محبتت دارم ( همسرتون موظفه دو طرف رو ساپورت عاطفی کنه نه شما احساس کمبود کنید نه همسر اولش ).

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)